logo
Welcome Guest! To enable all features please Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

Ayarlar
Son mesaja git Go to first unread
Offline Dwar Botçusu  
#1 Gönderildi : 11 Nisan 2021 Pazar 14:58:28(UTC)
Dwar Botçusu

Sıralama: Yeni Üye

Madalyalar: Yeni üye: 10

Katılan: 11.4.2021(UTC)

Dwar.gen.tr Meslek botu satılıktır.
Dwarda oynamıyorsanız başka sunucuya özelleştirme yapabilirim.
Diğer botlar gibi saçma sapan makrolar ile çalışmaz siz film izlerken aşağıda meslek kasabilir.
Şuan beta sürümündedir ufak sıkıntıları vardır. Bu yüzden aktif sürüme geçince satışa sunulabilir.

Almak isteyen kişiler discord sunucu linklerini bırakabilir. 1 hileyi yanlızca 1 kişi kullanabilir.
Dwar Adminlerine Not: Bu botu şuanda kullanan kimse yoktur. Ben bir istek üzerine yaptım botu ve isteği aldığım kişi oyundan ban yemiş. Yazılım yazmayı seviyorum o yüzden yazdım. Satın alan olmassa aktif kullanıcı 0 olarak devam edecektir.Zaten oyun çok karışık birşey anlamadım.

Özellikler

• Otomatik kaynak toplar.
  • Kıymık batarsa kıymığı çıkartırsanız oltayı giyip devam eder.

Ulaşırsanız fiyatta yardımcı olurum.
Şunu belirtmek istiyorum bu bot özel bir bottur bunu 25-30 liraya vereceğimi sananlar yazmasın lütfen.
Yazılım çok emek gerektiren bir iş olduğu için bu mebladan fazlasını hakettiğimi düşünüyorum.

Yapımcıdan Not: Arkadaşlar eğer aklınızı kullanmaz iseniz yakalanırsınız.Mantıklı bir şekilde oynarsanız yakalanmazsınız.Herhangi bir ceza yemeniz durumunda beni sorumlu tutmayınız.

Düzenle Moderatör Tarafından 3 Temmuz 2021 Cumartesi 11:30:29(UTC)  | Sebep: Link düzeltme.

Sponsor
Bu konudaki kullanıcılar
Guest
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.

Ateşleme trafoları,ozon trafolarıMaxwell Heroes(Beta)