logo
Welcome Guest! To enable all features please Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

Ayarlar
Son mesaja git Go to first unread
Offline Selim'inyeri  
#1 Gönderildi : 21 Mart 2014 Cuma 17:20:57(UTC)
Selim'inyeri


Sıralama: Yönetici

Madalyalar: En İyi Yazar: Forumda en çok iş yapan kişi

Katılan: 23.2.2014(UTC)
Mesajlar: 897
Bay
Turkey
Konum: İstanbul

Thanks: 29 times
48 Mesajına Toplam 56 Kere Teşekkür Edildi.
Butün görevleri burdan bakıp yapabilirsiniz.

İKV 1 Level Görevi ; Teşkilata Katılış Görevi Agah Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için Jandarma Ali ile konuşmalısınız. Jandarma Ali’yi Mısır Çarşısı önünde bulunan Türk Bayrak’ının altında bulabilirsiniz.
İKV 1 Level Görevi ; Bankacıya Ulak Görevi Jandarma Ali vermektedir.Görevi tamamlamak için Bankacı ile konuşmalısınız.
İKV 1 Level Görevi ; Salgın Hastalık Görevi Agah Bey vermektedir.Görev tamamlamak için 10 adet Fare öldürmelisiniz.


İKV 2 Level Görevi ; Balıkçıyla Tanışma Görevi Jandarma Ali vermektedir.Görevi tamamlamak için Balıkçı idris ile konuşmalısınız.
İKV 2 Level Görevi ; Şevket Bey’in Ricası Görevi Şevket Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için 3 adet Ceviz Yaprağı çantanızdayken Şevket Bey’le konuşmalısınız.
İKV 2 Level Görevi ; Sahil Temizliği Görevi Balıkçı İdris vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Küçük Kertenkele öldürmelisiniz.İKV 3 Level Görevi ; Anacağımın İlaçları Görevi Jandarma Ali vermektedir.Görevi tamamlamak için 2 dakika içerisinde Halime Teyze ile konuşmalısınız.
İKV 3 Level Görevi ; Savaş’ın Niyeti Görevi Halime Teyze vermektedir.Görevi tamamlamak için Savaş ile konuşmalısınız.
İKV 3 Level Görevi ; Lodos Muhafızı’na Görevi Savaş vermektedir.Görevi tamamlamak için Lodos Muhafızı ve tekrardan Savaş ile konuşmalısınız.
İKV 3 Level Görevi ; Halime Teyze’ye Görevi Savaş vermektedir.Görevi tamamlamak için Halime Teyze ile konuşmalısınız.
İKV 3 Level Görevi ; Sahil Temizliği II Görevi Balıkçı İdris vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Keme öldürmelisiniz.
İKV 3 Level Görevi ; İlk Maaşın Görevi Agah Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için Bankacı ile konuşmalısınız.İKV 4 Level Görevi ; Pis Haşereler Görevi Bankacı vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Yeşil Örümcek öldürmelisiniz.
İKV 4 Level Görevi ; Soğuklar Görevi Şarapcı vermektedir.Görevi tamamlamak için 5 adet Keten çantanızdayken Şarapçı ile konuşmalısınız.
İKV 4 Level Görevi ; Lüfer Izgara Görevi Balıkçı İdris vermektedir.Görevi tamamlamak için önce Demirci Rüstem daha sonra Balıkçı İdris ile konuşmalısınız.İKV 5 Level Görevi ; Salgın Hastalık Görevi Agah Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet İri Fare öldürmelisiniz.
İKV 5 Level Görevi ; Halime Teyze’den Çiçek Siparişi Görevi Bankacı vermektedir.Görevi tamamlamak için bankanın önünde bulunan Halime Teyze ile konuşmalısınız.
İKV 5 Level Görevi ; Işık Hanıma Teslimat Otomatik gelen görevdir. Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.
İKV 5 Level Görevi ; Fahri Bey’den Takım Görevi Fahri Bey vermektedir.Fahri Bey Mısır Çarşısı esnaflarındandır. Görevi tamamlamak için 10 adet Keten çantanızdayken Fahri Bey ile konuşmalısınız.( Keten bulmak için 3 adet Cin öldürmelisiniz.)İKV 6 Level Görevi ; Teşkilat Cinlere Karşı Görevi Agah Efendi vermektedir. Görevi tamamlamak için 5 dakika içerisinde Komutan ile konuşmalısınız.
İKV 6 Level Görevi ; Teşkilat Cinlere Karşı Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için 4 dakika içerisinde Agah Efendi ile konuşmalısınız.
İKV6 Level Görevi ; Karışıklık Çıkarma Görevi Agah Efendi vermektedir. Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde 5 adet Tüftüfçü Cin öldürmelisiniz. Tüftüfçü Cinleri Antrepo etrafında bulabilirsiniz.
İKV 6 Level Görevi ; Kayıp Cilt Sorgulama Görevi Mısır çarşısında ki Necmi Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 dakika içerisinde Recep Dayı ile konuşmalısınız.
İKV 6 Level Görevi ; Acil Müdahale Görevi Recep Dayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Recep Dayı’nın yanındaki Garr isimli cini öldürmelisiniz.
İKV 6 Level Görevi ; Sahaf Necmi’ye Dönüş Garr isimli cini öldürdükten sonra Recep Dayı’dan alınan görevdir. Görevi tamamlamak için Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.İKV 7 Level Görevi ; Şarap Üzerine Sohbet Görevi Şarapçı vermektedir. Görevi tamamlamak için tekrar Şarapçı ile konuşmalısınız.
İKV 7 Level Görevi ; Kalecik Karası Görevi Şarapçı vermektedir. Görevi tamamlamak için Antrepo içerisinde 3 adet Cin Avcı öldürmelisiniz.
İKV 7 Level Görevi ; Evin Orada Akrepler Var Görevi Agah Efendi’nin yanında ki Umut çocuk vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Kızıl Akrep öldürmelisiniz.İKV 8 Level Görevi ; Birazda Kazanç Görevi Işık Hanım vermektedir. Görevi Tamamlamak için 10 Adet Fare Adam öldürmelisiniz. ( Fare adamları Uçak enkazının çevresinde bulabilirsiniz.)
İKV 8 Level Görevi ; Ölüm Yolu Görevi Işık Hanım vermektedir. Görevi tamamlamak için Mezarlık yanında bulunan Kızgın Kum isimli fare adamı öldürmelisiniz.
İKV 9 Level Görevi ; Kahvemi Köpüklü Severim Görevi Sahaf Necmi vermektedir. Görevi tamamlamak için Çınar Altında bulunan Hamit Pehlivan ile konuşmalısınız.
İKV 9 Level Görevi ; Kahve Teslimatı Görevi Hamit Pehlivan vermektedir.Görevi tamamlamak için Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.
İKV 9 Level Görevi ; Fare Adam Yiyecek Yolları Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için 15 Adet İri Kertenkele öldürmelisiniz.İKV 10 Level Görevi ; Cinlerin Büyülü Toprağı Görevi Agah Efendi vermektedir. Görevi tamamlamak için Antrepoda 10 adet Bekçi Cin öldürmelisiniz.
İKV 10 Level Görevi ; Avlanan Avcılar Görevi Agah Efendi vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde Antrepoda 10 adet Avcı Cin öldürmelisiniz.İKV 12 Level Görevi ; Kırmızı Tehlike Görevi Komutan vermektedir. Görevi tamamlamak için 20 adet Kırmızı Örümcek öldürmelisiniz.İKV 14 Level Görevi ; Folklor Görev Agah Efendi vermektedir.Görevi tamamlamak için Antrepo içerisinde Folklör Cin’i ile konuşmalısınız.
İKV 14 Level Görevi ; Büyük Öncü Azul’u Öldürmek Görevi Agah Efendi vermektedir. Görevi tamamlamak için Antreponun arka taraflarında bulunan Büyük Öncü Azul’u öldürmelisiniz.İKV 15 Level Görevi ; Kaçak Elektrik Görevi Mısır Çarşısı esnaflarından Sahaf Necmi vermektedir.Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.
İKV 15 Level Görevi ; Soruşturma Görevi Işık Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Şarapçı ile konuşmalısınız.
İKV 15 Level Görevi ; Orada Ne Var? Görevi Şarapçı vermektedir. Görevi tamamlamak için Necmi Bey ile konuşmalısınız.İKV 16 Level Görevi ; Engerek Tehdidi Görevi Jandarma Ali vermektedir. Görevi tamamlamak için 10 adet Engerek öldürmelisiniz. Engerekleri Mısır Çarşısı’nın arka sokaklarında bulabilirsiniz.
İKV 16 Level Görevi ; Arzuhalci ile Tanışma Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile tekrar konuşmalısınız.(Arzuhalci’yi Çınar Altında bulabilirsiniz.)
İKV 16 Level Görevi ; Eski Bir Kitap Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.
İKV 16 Level Görevi ; İsimsiz ve Yazarsız Görevi Sahaf Necmi vermektedir.Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile konuşmalısınız.
İKV 16 Level Görevi ; Akrepler ve Örümcekler Hakkında Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Mısır Çarşısı’nda bulunan Kuyumcu Agop ile konuşmalısınız.
İKV 16 Level Görevi ; Mezarlık Parşömenleri Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Şarapçı’nın yakınlarında ki sahilde bulunan Yasemin ile konuşmalısınız.
İKV 16 Level Görevi ; Mezarlık Parşömenleri Görevi Yasemin vermektedir. Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile konuşmalısınız.
İKV 16 Level Görevi ; Mezarlık Parşömenleri Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Yasemin ile konuşmalısınız.İKV 17 Level Görevi ; Level Görevi Kobra Tehdidi Görevi Jandarma Ali vermektedir. Görevi tamamlamak için Mısır Çarşısı çevresinde 10 adet Kobra öldürmelisiniz.İKV 18 Level Görevi ; Mezarlıkta Çete Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için Mezarlık karşısında ki Çeteci ile konuşmalısınız.
İKV 18 Level Görevi ; İşlenmiş Gümüş Görevi Çeteci vermektedir.Zincir görevlere devam edebilmeniz için sizden 3 adet İşlenmiş Gümüş istemektedir. Çeteciye 3 adet İşlenmiş Gümüş getirerek görevi tamamlayabilirsiniz.
İKV 18 Level Görevi ; Ölünün Madalyonu Görevi Çeteci vermektedir.Görevi tamamlamak için Yasemin ile konuşmalısınız.
İKV 18 Level Görevi ; Arzuhalciye Acil Haber Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için 5 dakika içerisinde Arzuhalci ile konuşmalısınız.
İKV 18 Level Görevi ; Arzuhalci’den Jest Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.İKV 19 Level Görevi ; Madalyon ve Kalkan Işık Hanım ile konuştuktan sonra otomatik verilen bir görevdir.Görevi tamamlamak için mezarlıkta ki Ölü ile konuşmalısınız.
İKV 19 Level Görevi ; Kalkan Teslimatı Mezarlıktaki Ölü ile konuştuktan sonra otomatik verilen bir görevdir. Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile konuşmalısınız.
İKV 19 Level Görevi ; Kalkanın Gizemi Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Yasemin ile konuşmalısınız.İKV 20 Level Görevi ; Teşkilat FA Darbesi Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Yasemin’in yakınlarında bulunan gemi enkazının etrafında 20 adet Koruyucu Fare Adam öldürmelisiniz.
İKV 20 Level Görevi ; Çetecilere Merhaba Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için Lodos Kalesi civarında 20 adet Zincir Büyücüsü öldürmelisiniz.
İKV 20 Level Görevi ; Gizemli Kişilik 20 adet Zincir Büyücüsü öldürdükten sonra Elebaşı ile konuşarak alınan görevdir.Görevi tamamlamanız için Arzuhalci ile konuşmalısınız.İKV 21 Level Görevi ; Ruh Taşları Hakkında Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için tekrar Arzuhalci ile konuşmalısınız.
İKV 21 Level Görevi ; Fotoğrafçı Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Labirentin içinde girişe yakın ruh taşını bulmalısınız. (Labirente girmek için Mezarlıkta ki ruh taşını kullanmalısınız.)
İKV 21 Level Görevi ; Kitabe Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Labirent içerisinde bulunan Kitabe’nin kopyasını çıkarmalısınız.
İKV 21 Level Görevi ; Philotheos’un Salonu Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Labirent içerisindeki Philotheos’un Salonunu bulmalısınız.
İKV 21 Level Görevi ; Tılsım Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Philotheos’u öldürmelisiniz.
İKV 21 Level Görevi ; Akıl Oyunları Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.İKV 23 Level Görevi ; Suikast Planları Görevi Komutan vermektedir. Görevi tamamlamak için 15 adet Tetikçi Fare Adam öldürmelisiniz.(Tetikçi Fare Adamları gemi enkazının çevresinde bulabilirsiniz.)
İKV 23 Level Görevi ; Kadim İşçilik Görevi Demirci Rüstem vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Antik Mızrak çantanızdayken Demirci Rüstem ile konuşmalısınız. (Antik Mızrakları Labirent içerisinde Mızrak odalarından temin edebilirsiniz.İKV 25 Level Görevi ; Kuklacının Seçilmişi Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Kuklacı’nın Seçilmişi’ni öldürmelisiniz.
İKV 25 Level Görevi ; Giyim İhtiyaçları Görevi Mıısır Çarşısı esnaflarından Fahri Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için 60 adet Semender Derisi çantanızdayken Fahri Bey ile konuşmalısınız.İKV 27 Level Görevi ; Güçlü Zehir Görevi Aktar Şevket vermektedir.Görevi tamamlamak için Labirent içerisinde 20 adet Kan Örümceği öldürmelisiniz.
İKV 27 Level Görevi ; Daha Güçlü Zehir Görevi Aktar Şevket vermektedir.Görevi tamamlamak için Labirent içerisinde 20 adet Gölge Akrep öldürmelisiniz.İKV 29 Level Görevi ; Meteor Yolu Görevi Agah Efendi vermektedir.Görevi tamamlamak için Komutan ile konuşmalısınız.
İKV 29 Level Görevi ; Teşkilat İstihbarat’a Katılış Görevi Komutan vermektedir. Görevi tamamlamak için İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.(İstihbarat Subayı Meteor Bölgesinde girişe yakın yerde karargahında bulabilirsiniz.
İKV 29 Level Görevi ; Keşif Görevi I Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Krateri keşfetmelisiniz.(Meteor Bölgesinde ki Lodos Sancağının bulunduğu bölge.)
İKV 29 Level Görevi ; Keşif Görevi II Görevi İstihbarat Subayı vermektedir. Görevi tamamlamak için Çeteci Mağaraları girişini keşfetmelisiniz.
İKV 29 Level Görevi ; Keşif Görevi III Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Küçük Tünelleri keşfetmelisiniz.
İKV 29 Level Görevi ; IV Görevi İstihbarat Subayı vermektedir. Görevi tamamlamak için Arz’ın Çocukları klan merkezini keşfetmelisiniz.
İKV 29 Level Görevi ; Keşif Görevi V Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Yeni Bab-ı Ali’yi keşfetmelisiniz.İKV 30 Level Görevi ; Yeni Bab-ı Ali’ye Mektup Görevi İstihbarat Subayı vermektedir. Görevi tamamlamak için Mebrure Hanım ile konuşmalısınız.(Mebrure Hanım’ı Yeni Bab-ı Ali’de bulabilirsiniz.)
İKV 30 Level Görevi ; Mebrure İle Tanışma Görevi Mebrure Hanım vermektedir. Görevi tamamlamak için Bab-ı Ali Komutanı ile konuşmalısınız.
İKV 30 Level Görevi ; Yeni Bab-ı Ali Güvenliği Görevi Bab-ı Ali Komutanı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Başı Boş Yağmacı Cin öldürmelisiniz.
İKV 30 Level Görevi ; Yeni Bab-ı Ali Güvenliği II Görevi Bab-ı Ali Komutanı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Başı Boş Tüftüfçü Cin öldürmelisiniz.
İKV 30 Level Görevi ; Başı Boş Görevi Bab-ı Ali Komutanı vermektedir. Görevi tamamlamak için Boş’u öldürmelisiniz.
İKV 30 Level Görevi ; Vahşi’nin Dileği Görevi Bab-ı Ali’de Vahşi Sakin vermektedir.Görevi tamamlamak için Küçük Tünellerde bulunan Mor Fare’yi öldürmelisiniz.
İKV 30 Level Görevi ; Rüstem’in Mesajı Görevi Demirci Rüstem vermektedir. Görevi tamamlamak için Bab-ı Ali’de Demirci Dilek ile konuşmalısınız.
İKV 30 Level Görevi ; Dilek’in Ustalığı Görevi Demirci Dilek vermektedir.Görevi tamamlamak için 60 adet Tungsten çantanızdayken Demirci Dilek ile konuşmalısınız.
İKV 30 Level Görevi ; Silah Takası Görevi Dilek vermektedir.Görevi tamamlamak için Eski ve Arkadaşları Herman-Serman Modeli Tungstenli Kütük Yaran çantanızdayken Demirci Dilek ile konuşmalısınız.(Bu görev sadece Savaşçı karakterlerine verilmektedir.Geçmiş sürümlerden kalan bir oyun hatasının çözümlenmesi için.)
İKV 30 Level Görevi ; Garip Keşif Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Kayıp Ajanı bulmalısınız.(Kayıp Ajanı Sivri Adada bulabilirsiniz.)
İKV 30 Level Görevi ; Subaya Rapor Görevi Kayıp Ajan vermektedir.Görevi tamamlamak için İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.
İKV 30 Level Görevi ; Ada Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Agah Bey ile konuşmalısınız.
İKV 30 Level Görevi ; Agah’ın Arzusu Görevi Agah Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için önce Agah Efendi ile daha sonra İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.İKV 31 Level Görevi ; Kara Zehir Görevi Elif vermektedir. Görevi tamamlamak için 10 adet Çamur çantanızdayken Elif ile konuşmalısınız.(Çamur’u Meteor Bölgesinde, yılanlı yolda bulabilirsiniz.
İKV 31 Level Görevi ; Stoklar I Görevi Mebrure Hanım vermektedir. Görevi tamamlamak için Cinlerde ki Stokları yakmalısınız.
İKV 31 Level Görevi ; Stoklar II Görevi Mebrure Hanım vermektedir. Görevi tamamlamak için Yılan Vadisindeki Stokları yakmalısınız.
İKV 31 Level Görevi ; Stoklar III Görevi Mebrure Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Kurt Mağarasında ki Stokları yakmalısınız.
İKV 31 Level Görevi ; Stoklar IV Görevi Mebrure Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Küçük Tüneller yakınında ki Stokları yakmalısınız.
İKV 31 Level Görevi ; Mebrure’nin Memnuniyeti Görevi Mebrure Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Bab-ı Ali Komutanı ile konuşmalısınız.
İKV 31 Level Görevi ; Selami Kelaynak İstanbul’un Neresinde? Görevi Bab-ı Ali Muhafızı vermektedir.Görevi tamamlamak için Hamit Pehlivan ile konuşmalısınız.
İKV 31 Level Görevi ; Selami ve Hamit’in Kahvesi Görevi Hamit Pehlivan vermektedir.Görevi tamamlamak için Şevket Bey ile konuşmalısınız.
İKV 31 Level Görevi ; Selami’nin Alışverişi Görevi Şevket Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için Küçük Tünellerde Fıçı’yı araştırmalısınız.İKV 32 Level Görevi ; Hız Testi Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için 3 dakika içerisinde Gizemli Ajan ile konuşmalısınız. (Gizemli ajan: Elif)
İKV 32 Level Görevi ; Hız Testi Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 3 dakika içerisinde İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.
İKV 32 Level Görevi ; Kaucuk Kanvas İhtiyacı Görevi Bab-ı Ali’de Ayşe Teyze vermektedir.Görevi tamamlamak için 17 adet Kaucuk Kanvas çantanızdayken Ayşe Teyze ile konuşmalısınız.
İKV 32 Level Görevi ; Haber Yayılıyor Görevi Bankacı vermektedir. Görevi tamamlamak için Agah Bey ile konuşmalısınız.
İKV 32 Level Görevi ; Mavi Engerek Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Mavi Engerek öldürmelisiniz.
İKV 32 Level Görevi ; Kumsala Dönüş Görevi İstihbarat subayı vermektedir. Görevi tamamlamak için 20 adet tazı öldürmelisiniz.
İKV 32 Level Görevi ; Yoksa Burası Bir…? Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Fare Adam Köyünü keşfetmelisiniz.
İKV 32 Level Görevi ; Ada Mı ? Görevi İstihbarat Subayı vermektedir. Görevi Tamamlamak için ‘Komutan ile konuşmalısınızİKV 33 Level Görevi ; Dehşet Dehlizleri Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde Meteor Bölgesi’nde bulunan Çeteci Mağaralarında 20 adet Zincir Muhafızı’nı öldürmelisiniz.
İKV 33 Level Görevi ; Çeteci Mağarası Operasyonları I Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölgesi’nde bulunan Çeteci Mağaralarında 20 adet Zincir Delisi’nı öldürmelisiniz.
İKV 33 Level Görevi ; Çeteci Mağarası Operasyonları II Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölgesinde bulunan Çeteci Mağaralarında 20 adet Sultan öldürmelisiniz.İKV 34 Level Görevi ; Gizemli Numara Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için Sivri Adada ki taşın altına bakmak gerekmektedir.(Lodos Sancağının arkasındaki büyük kayaların altındadır.)
İKV 34 Level Görevi ; Selami Kelaynak ve Konuşan Tazı Görevi Garip vermektedir.Görevi tamamlamak için Ufkabakan’a gitmelisiniz.
İKV 34 Level Görevi ; Agah Bey’in Kayıp Yüzüğü Görevi Recep Dayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölge’sinde bulunan Çeteci Mağarasında kaybolon yüzüğü bulmalısınız.(Yüzük Dev Ana’nın mağarasının ilerisindeki masanın altında ki kesededir.)
İKV 34 Level Görevi ; Patron’un Gözdesini Öldür Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölgesinde bulunan Çeteci Mağarasında Dev Ana’nın Gözdesi’ni öldürmelisiniz.
İKV 34 Level Görevi ; Cevriye Sultan Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Mısır Çarşısı’nda ki Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.
İKV 34 Level Görevi ; Necmi’nin Anlattıkları Görevi Sahaf Necmi vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölgesinde bulunan Çeteci Mağarasında ki Cevriye Sultan’ı öldürmelisiniz.
İKV 34 Level Görevi ; Komutan’ın Kıyağı Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Balıkçı ile konuşmalısınız.
İKV 34 Level Görevi ; Dev Ana Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Dev Ana’yı öldürmelisiniz.İKV 35 Level Görevi ; Kurtlar Bab-ı Ali’ye Meydan Okuyor Görevi Bab-ı Ali Komutanı vermektedir.Görevi tamamlamak için Elif ile konuşmalısınız.
İKV 35 Level Görevi ; Kurtlara Karşı Saldırılar Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 25 adet Kurt Adam öldürmelisiniz.
İKV 35 Level Görevi ; Hızlı Koşanlar Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 25 adet Hızlı Koşan öldürmelisiniz.
İKV 35 Level Görevi ; Şaman Avı Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Kurt Şaman öldürmelisiniz.
İKV 35 Level Görevi ; Kurt Alfalar Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde 10 adet Kurt Alfa öldürmelisiniz.
İKV 35 Level Görevi ; Kurtlara Son Darbe Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için Kara Kürk’ü öldürmelisiniz.
İKV 35 Level Görevi ; Mükafat Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için Mebrure Hanım ile konuşmalısınız.İKV 36 Level Görevi ; Uzun Zaman Sonra Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Fare Adam Köyüne gitmelisiniz.
İKV 36 Level Görevi ; Totem Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.
İKV 36 Level Görevi ; İstihbarata Yükseliş Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Telefon ile konuşmalısınız.
İKV 36 Level Görevi ; İstihbarata Yükseliş Görevi Telefon vermektedir.Görevi amamlamak için Sivri Adada ki Yalnız Adam ile konuşmalısınız.
İKV 36 Level Görevi ; Robinson Görevi Yanlız Adam vermektedir.Görevi tamamlamak için Fare Adam Köyüne gitmelisiniz.
İKV 36 Level Görevi ; Adanın Tepeleri Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Taşkanat öldürmelisiniz.
İKV 36 Level Görevi ; Tepeler Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için X işaretli bölgeye gitmelisiniz.(X işareti Sivri Adada Taşkant Tepesinin sonundadır.)
İKV 36 Level Görevi ; Arzuhalci’ye Sualler Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için tekrar Arzuhalci ile konuşmalısınız.
İKV 36 Level Görevi ; Arzuhalci’nin Okudukları Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Büyük Bronz’u öldürmelisiniz.
İKV 36 Level Görevi ; Bir Kapı Kapanır, Bir Diğeri Açılır Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.İKV 39 Level Görevi ; Mebrure’nin Daveti Görevi Mebrure Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Kan Pençe ile konuşmalısınız.
İKV 39 Level Görevi ; Domuz’la Tanışma Görevi Domuz vermektedir.Görevi tamamlamak için Domuz ile konuşmalısınız.
İKV 39 Level Görevi ; Topal’ın Hazırlıkları Görevi Topal vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Yeraltı Mantarı çantanızdayken Topal ile konuşmalısınız.
İKV 39 Level Görevi;Kurtarıcımız Görevi Cincır vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Biçare Folklor Cin’i kurtarmalısınız.
İKV 39 Level Görevi ; Cinnet Görevi Cincır vermektedir.Görevi tamamlamak için Cinnet ile konuşmalısınız.
İKV 39 Level Görevi ; Folklor’ün Büyülü Yüzüğü Görevi Cinnet vermektedir.Görevi tamamlamak için Dişi Örümcek mağarasına girmelisiniz.
İKV 39 Level Görevi ; Dişi Örümcek Görevi Cinnet vermektedir.Görevi tamamlamak için Dişi Örümceği öldürmelisiniz.
İKV 39 Level Görevi ; Kralın Dönüşü Görevi Cinnet vermektedir.Görevi tamamlamak için Cincır ile konuşmalısınız.
İKV 39 Level Görevi ; Topal ilk Darbeyi Vuruyor Görevi Topal vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde 25 adet Kara Cin öldürmelisiniz.
İKV 39 Level Görevi ; Kan Pençe’nin Tavsiyesi Görevi Kan Pençe vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Bombacı öldürmelisiniz.
İKV 39 Level Görevi ; Amplifikatör Elması Görevi Dilek Vermektedir. Dilek’in Amplifikatör elması ihtiyacı için yardımınıza ihtiyacı var.İKV 41 Level Görevi ; Engerek Tehdidi 2 – Bekçiler İntikam Peşinde [41]: Kan Pençe’nin başına bela olan Bekçi Engerekleri defetmesine yardım edin.(Görevin alınabilmesi için Engerek Tehdidi [16] görevi yapılmış olmalıdır.)
İKV 41 Level Görevi ; Kobra Tehdidi 2 – Dejavu [41]: Kızıl Kobra sayısının tehlikeli boyutlara ulaşması Domuz Kent’li Kan Pençe’yi düşündürüyor.(Görevin alınabilmesi için Kobra Tehdidi [16] ve Engerek Tehdidi 2 görevleri yapılmış olmalıdır.)İKV 42 Level Görevi ; Solucan’ı Ezmek Görevi Topal vermektedir.Görevi tamamlamak için Solucan’ı öldürmelisiniz.İKV 43 Level Görevi ; Yasemin’in İsteği Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için Yalnız Adam ile konuşmalısınız.
İKV 43 Level Görevi ; Herşeyi Bilen Adam Görevi Yalnız Adam vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet İpek çantanızdayken Yalnız Adam ile konuşmalısınız.
İKV 43 Level Görevi ; Son 10 dk. Görevi Işık Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 dakika içerisinde 30 adet Tetikçi Fare Adam öldürmelisiniz.
İKV 43 Level Görevi ; Yasemin’e Dönüş Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.
İKV 43 Level Görevi ; Işık’la Konuşma Görevi Işık Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Hamit Pehlivan ile konuşmalısınız.
İKV 43 Level Görevi ; İşte Sağlam Bir Eleman Görevi Agop vermektedir. Görevi tamamlamak için Agop ile konuşmalısınız.
İKV 43 Level Görevi ; Agop’un Değerlendirmesi Görevi Agop vermektedir.Görevi tamamlamak için Agop ile konuşmalısınız.
İKV 43 Level Görevi ; Şalterleri indir Görevi Agop vermektedir. Görevi tamamlamak için Sığınakların sonundaki odada bulunan Şalteri indirmelisiniz.
İKV 43 Level Görevi ; Onları Yükseğe As Görevi Agop vermektedir. Görevi tamamlamak için Teşkilat’a ihanet eden Zahir’i öldürmelisiniz.
İKV 43 Level Görevi ; Zarfı İncelemek Görevi tamamlamak için Sığınakların sonunda ki odada bulunan Zarf’ı okumalısınız.
İKV 43 Level Görevi ; Burada Kala Kaldım Görevi Bergin vermektedir.Görevi tamamlamak için 4 adet Fareadam Deli öldürmelisiniz.(Bergin’i Sığınaklarda bulabilirsiniz.)
İKV 43 Level Görevi ; Onun Adı Kenan Görevi Lamia vermektedir.Görevi tamamlamak için Kenan’ı öldürmelisiniz.
İKV 43 Level Görevi ; Cehennemin Dönen Şeysi Görevi Neşe vermektedir. Görevi tamamlamak için Gramofon’u çalmalısınız.İKV 44 Level Görevi ; Arzuhalci Yeraltını Araştırıyor Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Solucan’ın orada ki eski medeniyet kalıntısının içine girmeniz gerekmektedir.
İKV 44 Level Görevi ; Taştaki Metin Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.
İKV 44 Level Görevi ; Arzuhalci’nin Çevirisi Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Dişi Örümcek’in mağarasına girmelisiniz.
İKV 44 Level Görevi ; Anahtar ve Kapı Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Mühürlü Kapıdan giriş yapmalısınız.
İKV 44 Level Görevi ; Domuz’un Adamı Görevi Mühürlü Kapı arkasındaki Domuz’un Adamı vermektedir.Görevi tamamlamak için Domuz ile konuşmalısınız.
İKV 44 Level Görevi ; Asrın Keşfi Görevi Domuz vermektedir.Görevi tamamlamak için Meran Şehri girişine gitmelisiniz.
İKV 44 Level Görevi ; Yabancı Uygarlık Görevi Domuz vermektedir.Görevi tamamlamak için Telefon ile konuşmalısınız.
İKV 44 Level Görevi ; Bir Görevi Teşkilat Hattı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Meran Muhafızı öldürmelisiniz.
İKV 44 Level Görevi ; İki Görevi Teşkilat Hattı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Lanetli Meran öldürmelisiniz.İKV 45 Level Görevi ; Arzuhalci’ye Rapor Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Meran Şehrinin meydanından geçmelisiniz.
İKV 45 Level Görevi ; GBM 68 B Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için sırayla Gong’ların yanına gitmeniz gerekmektedir.(Meran Şehrinin yüksek tepelerinde bulunan 4 adet gong!)
İKV 45 Level Görevi ; Elektromanyetik Spektrum Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Meran Şehrinde Anıtların yanına gitmelisiniz.
İKV 45 Level Görevi ; Arzuhalci Metni Tercüme Ediyor Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile konuşmalısınız.
İKV 45 Level Görevi ; Tercümenin Devamı Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Suzan ile konuşmalısınız.
İKV 45 Level Görevi ; Suzan’ın Ricası Görevi Suzan vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Latex çantanızdayken Suzan ile konuşmalısınız.
İKV 45 Level Görevi ; Yazıyooor… Görevi Savaş vermektedir.Görevi tamamlamak için bankanın önünden geçmelisiniz.
İKV 45 Level Görevi ; Yol Ayrımı Görevi Agah vermektedir.Görevi tamamlamak için Bankacı ile konuşmalısınız.İKV 46 Level Görevi ; Çilingir Sofrası : Cezmi seni sofrasına davet ederken, senden istekleri olacak. (Görevin alınabilmesi için Selami Kelaynak ve Konuşan Tazı görevi yapılmış olmalıdır.)
İKV 46 Level Görevi ; Midedeki Pusula Görevi Balıkçı İdris vermektedir.Görevi tamamlamak için Dev Komodo’yu öldürmelisiniz.
İKV 46 Level Görevi ; İskelenin Sırları Yasemin ile buluşmak: (Görevin alınabilmesi için Yasemin’in isteği [43] görevi yapılmış olmalıdır.)


İKV 47 Level Görevi ; Domuz’un Akrep Sıkıntısı Görevi Domuz vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde 20 adet Gümüş Akrep öldürmelisiniz.
İKV 47 Level Görevi ; Gecenin Takipçileri Görevi Teşkilat Hattı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Gecenin Takipçisi öldürmelisiniz.
İKV 47 Level Görevi ; Dehlizlerdeki Yaralı Görevi Aydınoğlu vermektedir.Görevi tamamlamak için Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.
İKV 47 Level Görevi ; Sahafın Acısı Görevi Sahaf Necmi vermektedir.Görevi tamamlamak için Aydınoğlu’nun Babasının mezarına gitmelisiniz.(Mezarlık,bankanın yukarısındaki Demir madeninin yanında ki sokaktadır.)
İKV 47 Level Görevi ; Yusuf Ağabey’in Merakı Görevi Yusuf Ağabey vermektedir.Görevi tamamlamak için Umut ile konuşmalısınız.(Yusuf Ağabey’i Çınar Altında bulabilirsiniz.)
İKV 47 Level Görevi ; Umut’un Sırrı Görevi Umut vermektedir.Görevi tamamlamak için Mezarlık karşısında ki Çeteci ile konuşmalısınız.
İKV 47 Level Görevi ; Kara Kemik Görevi Çeteci vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Kara Kemik çantanızdayken Çeteci ile konuşmalısınız.(Kara Kemikleri Kemik Kafa öldürerek elde edebilirsiniz.)
İKV 47 Level Görevi ; Çeteci’nin Bildiği Görevi Çeteci vermektedir.Görevi tamamlamak için Miğrat girişine gitmelisiniz.
İKV 47 Level Görevi ; Dipsiz Kuyu Görev Çeteci’nin Bildiği görevinden sonra otomatik olarak gelmektedir.Görevi tamamlamak için Miğrat bölgesindeki kitabı araştırmalısınız.
İKV 47 Level Görevi ; Tanıdık Kitap Görev Dipsiz Kuyu görevinden sonra otomatik olarak gelmektedir.Görevi tamamlamak için Centurion’un arka tarafında ki Gezgin Şehir girişine gitmelisiniz.
İKV 47 Level Görevi ; Hidranın Sırrı Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için örs tarafında ki Yeşil Hidra yuvasına gitmelisiniz.
İKV 47 Level Görevi ; Yeşil Tehlike Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Yeşil Hidra’yı öldürmelisiniz.
İKV 47 Level Görevi ; Kadim Tehlike Yeşil Tehlike görevinin devamı olarak gelmektedir.Görevi tamamlamak için Kadim Hidra’yı öldürmelisiniz.
İKV 47 Level Görevi ; Esir Görevi Beyaz Şapkalı Adam vermektedir.Görevi tamamlamak için Junon’u öldürmelisiniz.(Beyaz Şapkalı Adam, Migrat bölgesinde Junon’un hapishanesindedir.)İKV 48 Level Görevi ; Buz Büyücüleri Görevi Teşkilat Hattı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Buz Büyücüsü öldürmelisiniz.
İKV 48 Level Görevi ; İfliss’e Suikast Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için İfliss’i öldürmelisiniz.
İKV 48 Level Görevi ; Acele Telefon Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için Bankacı ile konuşmalısınız.İKV 49 Level Görevi ; Tepegözler [49]: Bab-ı Ali Komutanı Tepegözlerin başına ödül koydu!
İKV 49 Level Görevi ; Arzuhalcinin Buldukları [49] Arzuhalci enerji üzerine bilgilerini paylaşıyor. (Görevin alınabilmesi için Arzuhalci ve her zamanki sohbetler [49] görevi yapılmış olmalıdır.)
Selim'in Yeri
Maxwell Heroes
Sponsor
Bu konudaki kullanıcılar
Guest (3)
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.

Ateşleme trafoları,ozon trafolarıMaxwell Heroes(Beta)