logo
Welcome Guest! To enable all features please Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

Ayarlar
Son mesaja git Go to first unread
Offline heliosss  
#1 Gönderildi : 11 Temmuz 2020 Cumartesi 19:04:03(UTC)
heliosss

Sıralama: Yeni Üye

Madalyalar: Yeni üye: 10

Katılan: 11.7.2020(UTC)

1 Mesajına Toplam 1 Kere Teşekkür Edildi.
merhaba ghetto kardeşimiz bizlere bu gerçeği anlattığı zaman ilk inanmamıştık kanıtlarım var dediği zaman buyur dedim anlat aktar bizlere bizde bu bataklığın içinde çabalamayalım dedik.Aslında oyunda savaşırken yada etkinliklerde belli oluyordu ama emek edince para yatırınca insan kör oluyor gerçekleri göremiyor.

Ben 12 lvl hesabımı sattıktan sonra açıkçası çok rahatladım.Emeğimin karşılığını tabikide alamadım havadan yere gen.tr de en az 3 kere ban yedim.Arkadaşlarımın hakkını sordum diye ban attılar :D oranın adminleri paranın kölesi olmuşlar.Bu ay getirdikleri etkinlik takvimine baktık hanlıkça 4 tane pırlanta gerektiren etkinlik var.Sıralamadan düşmemek için ne bileyim güç kaybetmemek için orada oynayan insanlar gen.tr nin kölesi olmuş durumdalar.Yazıktır günahtır dedim en sonunda sattım hesabı sattığım kişide bu videoyu görünce üstüne ban da yiyince artık gen.tr nin kapısına uğramaz oldu.

10-12 kişi başka bir servere geçelim dedik diğer sunucularda oyuncu yok vs dedi 1-2 kişi ghetto kardeşimde burada da yok bizleri kandırıyorlar diyince içimizde kızanlar oldu :D aslında talaar dönmüyor kaotikte rakip gelmiyor, sessizlikte savaş olmuyor 3/4 ler mağara giremiyor görüyoruz server gen.tr bitmiş ama bizi kandırıyorlar işte bizde körü körüne oynuyorduk.Bizlere gerçekleri anlatan herkese teşekkür ederim başta eskiden gen.tr de görev yapan adem beye,önder beye,can kardeşime,zekai ustama teşekkür ederim.Bunların içinde baha,kaan vs 1 2 kardeşimiz var bizlere daha çok görüntü ve video ulaştıracaklar.Bende sizlerle paylaşacağım.

Arkadaşlar GEN YANİ dwar gen wolverine nin yönettiği server bitmiştir.Satıp kurtulmak istiyor ama beleş para kazandığı içinde satmak istemiyor.Şöyle düşünüyor beni tanıyan çoğu insan ban yedi beni kimse bilmiyor yeniler zaten kör en kötü ayda 15-20 bin para geliyor neden kapatayım.AMA bir yandan da diyor ki insanlar para yatırıyor hizmet etmem lazım yalandan etkinlik waroftan çaldığı güncellemeler ile sizleri kandırıyor :D Bu adam pırlantasız bir işlem yapmazzzz.Biz hanlıkça bıraktık inşallah uygun bir server çıkarsa bulursak geçeceğiz dwar hayatımızda orada devam edeceğiz.

Kısa ve öz wolverine yani dwar gen dolandırıcıdır.İnsanlar orada 2-3 yıldır emek ettikleri için zorla duruyorlar.Biz bir eylem başlattık inşallah oranın kölesi olan herkesi oradan koparacağız.Gerekirse farklı oyunlar oynayacağız ama dwar gen ye giriş yapmayacağız.

Bu konu ve başka konularda dwar gen gerçeklerini sizlere paylaşacağız.

Online sayıda yapılan hile:

https://www.youtube.com/watch?v=S7cgAGk8NFU

Düzenle Moderatör Tarafından 17 Ekim 2020 Cumartesi 23:37:34(UTC)  | Sebep: Konu başlığı link yasaktır.

thanks heliosss: 1 Kişi mesajın için Teşekkür Etti.
Amonbey 8.9.2020(UTC) tarihinde
Sponsor
Offline mhnds40  
#2 Gönderildi : 16 Temmuz 2020 Perşembe 09:48:25(UTC)
mhnds40

Sıralama: Gelişmiş üye

Katılan: 12.9.2015(UTC)
Turkey

Yakında yeni bir server açılacak rus dosyalarıyla herşey hazır sadece çeviriler kaldı Admin işi bitince duyuru yapacak
Offline aksaçlı  
#3 Gönderildi : 16 Temmuz 2020 Perşembe 11:05:35(UTC)
aksaçlı

Katılan: 16.7.2020(UTC)

Gen.tr tamamen bitmiş arkadaşlar geçen gün reklamını gördüğüm bir başka sunucuda başlayacağım diye chatten arkadaşıma yazdım reklam olmazsa başlayacağım sunucu dwarsaga arkadaşıma ben buraya bakıcam 5 6 lvl açılacakmış eğer item kasmak zor değilse ekiple geçelim dedim hanlık chatine yazdım yani 2 kişi aktiftik gece 3 de bir baktık ikimizde chat ban yemişiz 24 saat :) wolverine admin dwar gen tr yöneticileri bu kadar mı düştünüz chatleri okuyacak kadar mı korkuyorsunuz oyuncularınızdan.

Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın 650 lira para yatırdım sandık etkinliğinde 5 6 tane morok çıktı 1 tane efekt çıktı.Yatırdığım parada sadaka olsun gidicem farklı sunucuda gerekirse dwar da oynamam ama dwar.gen.tr benim için bitmiştir.Aklı olan gen tr de wolverine nin yönettiği sunucuda durmaz arkadaşlarına yardım ediyor düzenbaz.
Offline Gizemli  
#4 Gönderildi : 17 Temmuz 2020 Cuma 12:53:36(UTC)
Gizemli

Katılan: 8.7.2020(UTC)

Bizde gen.tr de oynuyorduk ama sandık etkinliğinde bir oyuncuya 8 lvl gizemli çizme bir oyuncuya da binek sattıklarını duyunca soğudum zaten tehdit ediyor yöneticiler buradan başka yerde oynarsanız banlarım diyerek oyuncuları ellerinde tutuyorlar çok yazık insanlar korkudan o serverde oynuyor ben

Bunları görmek için sitemize giriş yapmanız veya kayıt olmanız gerekmektedir..

a kayıt oldum adminler çok ilgili ve her sorduğumuza anında cevap veriyor ilk defa adminlerin oyunculara yardım ettiğini gördüm.

Düzenle Moderatör Tarafından 17 Temmuz 2020 Cuma 12:59:21(UTC)  | Sebep: Sebep Bildirilmesi

Offline SerSeri  
#5 Gönderildi : 12 Ağustos 2020 Çarşamba 00:12:21(UTC)
SerSeri

Katılan: 12.8.2020(UTC)

Bende gen.tr yi bıraktım aslında biz desem iyi olur admin resmen discordda bizlerle dalga geçti ve ağlamayın dedi yani sen adminsin oyuncunun sorununu çözmek yerine dalga geçersen parası için birilerinin yanında durursan iş orada biter wolverine ve diğer adminlerin yönettiği değil serveri aynı masada bile bulunulmaz bunlar adamın cebinden parasını bile çalarlar para için yapmadıkları kalmadı koca insanlarla alay ediliyor ırkçılık yapılıyor admin ise para lazım makina bozuldu diyor bugüne kadar bizleri dolandırdığı paralar ile sunucusuna katkı yapmıyor gene bizden bekliyor.Aklı olan dwar gen tr de oynamaz en kısa zamanda çıkar yoluna bakar arkadaşlar bir tek dwar oynuyorsanız ve bu adamlar ile oynuyorsanız bırakın gidin lol,cs,pubg oynayın eğlenin bunlar gibi para gözlere kendinizi kaptırmayın şimdide saldırı yasağını kaldırdı ve kendi kullandıkları gizli admin hesapları ile parası olan oyunculara saldırıp zor durumda bırakıyorlar ve para yatırmalarını sağlıyorlar biz bu oyuna kurban gitmeyeceğiz.
8 kişi hesabımızın itemlerini sildik ve bıraktık gerisini adminler düşünsün dwar.gen de olan herkes bu gerçekleri yaşayacak ve zarar edecek biz zararın neresinden dönersek kardır dedik ve hesaplarımıza veda ettik sizlerde edin.Koyun sürüsü gibi arkadaşlarınızın peşinden gitmeyin sizleri orada tutan arkadaşlarınız da adminlerle işbirliği yapıyor ve sizi sağıyorlar.Bu saçma oyun bizler için bitmiştir yakında bu anlattıklarımız birer birer çıktığında hepiniz daha iyi anlayacaksınız.
Offline Serifali  
#6 Gönderildi : 22 Eylül 2020 Salı 23:58:50(UTC)
Serifali

Katılan: 22.9.2020(UTC)

bende geçen ayna etkinliği zamanı başladım işte bizim hanlıktan içerikler için şikayet edildi admin dedi 500 pırlanta harcarsan sizde hediye alırsınız diye o günde sonra bıraktık artık dwar gen tr de oynamak haram ben 300 lira para yatırdım 1 senede helal etmem hakkımı yiyn adama helal etmem hele bana gelecek para yatırdınmı diye soracak ticket bakmayacak forumları ceza kesmek için okuyacak o adama helal etmem wolverine midir nedir bana yazdı hatta sen neden çıkıntılık yapıyorsun bak uyarmam dedi dediğim şu ne ara adam oldun da büyüklerine tehditgar konuşuyorsun beni banladı ama bilmiyor 5 6 arkadaş oynuyoruz hepsi bıraktı ne oldu benmi kaybettim hayır kendi kaybetti aklı olan orada zaman geçirmez paran cebind kalsın git eğlen çık imkanın kadar
Offline serkan126153  
#7 Gönderildi : 23 Eylül 2020 Çarşamba 00:37:24(UTC)
serkan126153

Katılan: 2.2.2020(UTC)
Turkey

Yarın saat 21:00 da açılacak gameoffire.tk hepinizi bekleriz el birliği ile güzel bjr sunucu açacağız Allah'ın izniyke
Offline Deddee  
#8 Gönderildi : 17 Ekim 2020 Cumartesi 23:12:42(UTC)
Deddee

Katılan: 2.10.2020(UTC)

Aklı olanın oynamayacağı bir server haline geldi dwar gen ben arkadaşlarımada yoğun baskılar yaptım ve o saçma yönetimden kurtlmk için yeni oyun aratşlarına başladık sanırım dwarsaga ya geçiyoruz bana daha samimi geldiler yakında oradan ekibimle devam edeceğiz yada dwar hayatımızı bitirip farklı yrlere yöneleceğiz şu son olay ve gerçekten parası olanın konuşup admini yönetmesi gen.tr nin pilinin bittiğinin ispatıdır
Offline jojo40  
#9 Gönderildi : 4 Aralık 2020 Cuma 15:02:02(UTC)
jojo40

Katılan: 4.12.2020(UTC)
Turkey

bende sizler gibi gen.tr den şikayetçiyim giden paralarıma mı yazık yoksa verdiğim senelerce emeğe mi? şuanda yeni açılan bir sunucu var diye ben oradayım ve şuanda 1 aylık olmasına rağmen oyun hem akıcı hemde ilk 4 leveli kolaylaştırmışlar kendi nickimi vermeyeceğim ama evden fena satranç taşı atıyor 3 evde en az 2 mavi item garanti diyebilirim, adminleri tanımıyorum ve tanımakta istemiyorum daha sonra tarık gibi bir yerlerimize tekme atmasın diye. eğer gerçekten benim gibi bu oyunu seviyorsanız bu açılan sunucu bu şansı hak ediyor 3 level olduktan sonra mağara görevlerine şiddetle bakmanızı istiyorum 1 günde agudarlara ulaşmak bu sunucuda mümkün Dancing

Düzenle Moderatör Tarafından 9 Ağustos 2021 Pazartesi 23:14:40(UTC)  | Sebep: Link paylaşımı şikayet üzerine silindi.

Offline emrahk97  
#10 Gönderildi : 20 Ocak 2021 Çarşamba 19:21:09(UTC)
emrahk97

Katılan: 26.12.2017(UTC)

İsim işgalcisi sahte dwar. Keşke hacklenip patlatılsa da isim yerini açsa. İnsanların parasını gasp merkezi resmen.
Bu konudaki kullanıcılar
Guest
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.

Ateşleme trafoları,ozon trafolarıMaxwell Heroes(Beta)